Kõik uudised
31.07.2020 | Saavutused

2020. aasta juulis läbis Sailuni toodetud veoautorehv SDR1 edukalt Saksamaa tunnustatud kvaliteedikontrolli organisatsiooni testid. See saavutus võimaldab tugevdada märkimisväärselt kaubamärgi turupositsiooni.

SDR1-seeria rehve turustatakse enam kui 30 riigis ja territooriumil Euroopas, sealhulgas Saksamaal, Prantsusmaal, Suurbritannias, Itaalias, Poolas ja Hispaanias ning need Sailuni turustajad on need heaks kiitnud. TÜV SÜD-i sertifikaat mitte ainult ei tõesta Sailuni võimet arendada ja toota kvaliteetseid tooteid, vaid kinnitab ka Euroopa turu valmisolekut neid vastu võtta. Sellega pannakse alus kaubamärgi edasisele kasvule esmaklassiliste TBR-rehvide segmendis.

Lõuna-Saksamaal asuv TÜV SÜD grupp on üks maailma tunnustatumaid sõltumatuid sertifitseerimisorganisatsioone ning seda peetakse just rehvide testimise valdkonnas üheks parimaks. Nende väljastatud sertifikaat ja vastav kvaliteedimärk on üks viisidest, mille abil tootjad kvaliteetseid tooteid turule viivad. Samal ajal on organisatsioon tuntud oma rangete standardite poolest, mis ületavad kaugelt Euroopas kehtestatud nõudeid.

Samuti jälgitakse kvaliteedi püsivust aja jooksul. Ligikaudu iga 18 kuu tagant võetakse turulepaisatud toodete hulgast juhuslikkuse alusel uued proovid. Kui testi ei läbita, tunnistatakse sertifikaat viivitamata kehtetuks. Lisaks külastab TÜV SÜD iga 12 kuu tagant tehaseid, et tagada tootmisprotsessi vastavus organisatsiooni nõuetele.

Veoautorehvide testimine erineb veidi sõiduautorehvide omast. Lisaks jõudlusele märjal teekattel, müratasemele ja kütusesäästlikkusele (veeretakistusele) on TBR-i puhul väga oluline ka rehvide vastupidavus erinevates tingimustes. Seetõttu testivad TÜV spetsialistid rehve halastamatult, sõites nii madala rõhu all kui ka vedades raskeid koormaid, perioodiliselt nii kiirust suurendades kui vähendades. Sailun SDR1 jõudlus osutus kõigis nendes parameetrites suurepäraseks ja ühtlasi tagas see rehvile TÜV SÜD-i kvaliteedimärgi.

Tehnoloogilised uuringud on Sailuni tähelepanu keskpunktis olnud juba alates ettevõtte loomisest. Ettevõte on veendunud, et tema kohustus on pakkuda klientidele ja kasutajatele parimaid tooteid. Ja alljärgnevad TÜV SÜD-i testitulemused kinnitavad seda: SDR1-l oli 16% lühem pidurdusteekond, 1 dB madalam müratase ja 9% madalam veeretakistus, samuti läbis rehv kõik vastupidavuskatsed. Seega pakume teile uhkusega rehve, mida võite kindlasti usaldada.