Sailun toodetud rehvide kvaliteedi vastavust maailma standarditele kinnitab ettevõtte omandatud sertifikaadid, auhinnad ja tunnustus. Lisaks on Sailun võitnud lugematuid kodumaiseid (Hiina) auhindu ja sertifikaate oma ettevõtte saavutuste eest teadus- ja arendustegevuses.

Sertifikaadid, tunnustus ja auhinnad, mis on omandatud Euroopa Liidus, Põhja-Ameerikas, Brasiilias, Malaisias ja teistes maailma piirkondades ja riikides, mis annavad tunnistuse Sailun toodete kõrgest kvaliteedist ja vastavusest maailmaturu nõuetele.

Sailun Ice Blazer Alpine on esimene Hiinas toodetud rehv, mis on saanud TÜV-sertifikaadi. Sertifitseerimine kinnitab, et toode vastab TÜVi kõrgetele kvaliteedistandarditele ja on kasutajatele turvaline.

Parent Tested Parent Approved (PTPA) auhind, mis kinnitab talverehvide mudelite Atrezzo ja Ice Blazer kvaliteedi, ohutust ja efektiivsust. PTPA märk on hästi tuntud ja respekteeritud Põhja-Ameerika turul.

 

Osalemine USA keskkonnaagentuuris ja transpordisektori programmis SmartWay®, mis kinnitab Sailun veokirehvide suutlikkust vähendada NOx heitkoguseid ja kütusekulu 3% võrra.

 

China Compulsory Certificate (CCC) märk, mis kinnitab Hiinas imporditud, toodetud ja turustatud toodete ohutuse, ja mida Sailun omandas 2004. aastal.

 

E-MARK sertifikaat, mille Sailun sai 2005. aastal, kinnitab tema toodetud rehvide vastavuse Euroopa Komisjoni määratud heli- ja heitgaaside emisjooni standarditele.

 

2005. aastal omandatud rahvusvahelise kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO9001: 2000 sertifikaat kinnitab ettevõte siseprotsesside korrastatuse ja vastavuse rahvusvahelistele standarditele.

INMETRO sertifikaat, mida Sailun sai 2007. aastal, kinnitab selle valmistatud rehvide vastavust Brasiilia seaduste nõuetele ja standarditele kaupade impordi ja turustamise kohta riigis.

 

2007. aastal omandatud SIRIM sertifikaat kinnitab Sailun toodete vastavust Malaisia Maanteetranspordi departemangu nõuetele ja eeskirjadele.

2007. aastal võitis Sailun Hiina brändi Oskar ja 2017. aastal püsib see stabiilselt 10 kõige mõjukamate rehvitootjate seas riigis.