Kõik uudised
12.03.2018 | Saavutused

Maailma suurimate rehvitootjate nimekirja esimesel kahekümnel positsioonil asuval kaubamärgil on rikkalik kogemus. Paljudel nendest on üle 100 aasta pikkune ajalugu. Hiina kaubamärgi Sailun asumine nende hulgas on tõeline saavutus, sest see kaubamärk loodi alles 2002. aastal, kuid see on hoogsalt ja eesmärgikindlalt oma eesmärkide poole liikunud.

Kindlustades autosõitjaid sellega, mida nad kõige rohkem ootavad – kvaliteeti soodsa hinna eest, on Sailun ära teeninud paljude tarbijate ja rehvimüüjate tunnustuse.

Nõudluse ja müügimahtude kasvades on hoogsalt ja stabiilselt paranenud ka Sailun’i koht maailma tähtsaimate rehvitootjate nimekirjas – 45. kohalt 2007. aastal 18. kohale 2016. aastal.

Ilmselt ei ole Sailun’i võidukäik sellega veel lõppenud. Seda kaubamärki kandvad rehvid saavad mitmesugustel rahvusvahelistel rehvitestidel järjest kasvava tunnustuse osaliseks. Samuti on ettevõttel lähituleviku plaanides ette nähtud muljet avaldava laiendatud testimispolügooni lõpuleviimine. 1,67 miljonit m2 pindalaga välitingimustes rehvide testimise keskus asub Donjin. Pärast selle ehituse täielikku lõpuleviimist saab seal olema 13 erinevat tüüpi teed 40 teekatteliigiga. See vastab ka Euroopa Liidus ja USA-s kehtestatud rehvide testimise teede- ja teekattestandarditele.

Juba praegu kasutab Sailun rehvide tootmisel väga kaasaegseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad peaaegu täielikult vältida igasugust ebatäiuslikkust ja vigu, kuid ettevõte jätkab investeerimist järjest moodsamatesse tootmisseadmetesse, uuringutesse ja testidesse, pakkumaks autosõitjatele veelgi kõrgema kvaliteediga tooteid soodsa hinnaga.

Tyrepress.com