Kõik uudised
05.03.2018 | Tooted

Kvaliteeti prioriteediks määrates läheneb Sailun väga tõsiselt nii tootmisprotsessi, tehnoloogiate ja süsteemide arendusele ja uuendamisele kui ka rehvide testimisele. Ettevõte on testimiskeskuse loomisesse investeerinud üle 1,4 miljardi euro. Sailun’i rehvide testimine koosneb paljudest etappidest: siseruumides läbiviidavad testid, välitingimustes läbiviidavad testid ja praktilised tegevused koos klientide, edasimüüjate, ajakirjanike ja teistega.

Testimiskeskus siseruumide

Sailun’i rehvide testimise protsess algab testidega, mis viiakse läbi laboratooriumites, kus toimub modelleerimine arvutites mitmete spetsiaalselt Sailun’i jaoks väljatöötatud programmidega. Testimiskeskuse ruumides asuvad heli, kulumise, rõhu ja amortiseerumise testimiseks ettenähtud ja muud laboratooriumid, mis võimaldavad läbi viia kõiki vajalikke rehviteste, veendumaks rehvide kvaliteedis. Selles testimiskeskuses on kõige moodsamad seadmed, mis vastavad Euroopa Liidu kõrgetele kvaliteedinõuetele.

Rehvide välitingimustes testimise keskus Donjin

Sailun’ile kuulub tohutu suur rehvide välitingimustes testimise keskus kogupindalaga 1,67 miljonit m2, mis asub Hiinas, Donjin. Hetkel viiakse rehvide testimist läbi keskuse laia territooriumi ühes osas. Pärast keskuse ehituse täielikku lõpuleviimist saab seal olema 13 erinevat tüüpi teed 40 teekatteliigiga. See vastab nii Euroopa Liidus kui ka USA-s kehtestatud rehvitestimise teede- ja teekattestandarditele.

Rehvide testimine praktikas

Sailun osaleb veenvalt ka paljude erialaspetsialistide, rehvimüüjate ja ajakirjanike poolt korraldatud testimistel. Suurima tunnustuse osaliseks saab Sailun alati suurepärase hinna ja kvaliteedi tasakaalu eest.